YABAN KAVUNU İLE NASIL TANIŞTIM

Daha orta okul çağlarında iken devamlı bademciklerim şişer farenjit, larenjit,  grip olurdum. O zamanın sağlık şartlarında, bulunduğumuz yerde  sağlık ocağına giderdik, ağrı kesici, bir hafta rapor, geçiştirirdik. Sonra başım, gözlerim çok ağırmaya başladı. Başım çamaşır sıkar gibi burulurdu ve bir avuç kadar sarı su akardı. Zamanla oda kesildi, sinüslerim tıkandı. Sabahları başım davul gibi ağır ve uyuşuk, yataktan zor kalkardım. Bir saat kadar sonra ancak kendime gelirdim. Su anda profösör olan, o zaman doçent olan doktorum, akşam sabah iğne verirdi ve iltihap yerinde kururdu. Cok az zaman sonra tekrar rahatsızlanırdım. Ameliyat etsemde yine nükseder, çaresi yok diyordu. çok ızdırabım vardı, anlatılmaz, yaşanır. Yere eğilsem ayağa kalkınca şakaklarıma sankı bıçak saplanıyordu ve gözlerim kararıyordu. Zor toparlıyordum kendimi.

Derken birgün, calistigim bankadaki hizmetlimiz, kocasına, iç anadoluya bir iş için gittigi bir zaman, çok başı ağırdığını söylediginde, ona yaban kavununu vermişler. “Bu çok iyi geliyor, ama zehirlidir, öldürebilir” dediler, dedi. O kadar  zorum var ki, öyle dediği halde onu bir kurtuluş olarak gördüm ve bana getirmesini söyledim. Sonradan farketti ki, kocası belki bugün yaparim, belki yarın yaparim diyerek dolapta çürütmüş verdikleri yaban kavununu. Cok üzülmüştüm.

Sonra bir şekilde o bitkinin yasadigim sehirde de yetiştiğini öğrendim ve o kadar kötü referans aldığım halde kendime kendi yöntemlerimle uyguladım. Mübalağa etmiyorum üç tuvalet kağıdı rulosu sarı su ve ifrazat aktı burnumdan. Yirmi gün kadar koku alamadım ama baş ağrısı diye birşey kalmadı bende. O küfe gibi olan başım, sanki tüy gibi olmuştu. Sükürler olsun ki, şu anda altmış bir yaşındayım ve sağlıklıyım, evel ALLAH’ın  izniyle. Sonra vücüttaki bütün iltihapları akıtıp, iltihapla ilgili rahatsızlıkları gidereceğini düşündüğüm, önce kendi yakınlarıma  uyguladım. Derken  kulaktan kulağa yayıldı. Türkiyenin çeşitli yerlerinden gelen hastalar var. Sarılık, sinüzit, hepatit, karaciğer rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma, kanser, beta mikrobu, nödüller bağırsak tembelliği, tiroid gibi daha aklıma gelmeyen hastalıklara uyguladım. Ozellikle tümörler, ve ben bunu 35 yıldır uyguluyorum. Simdiye kadar  yaptıklarım henuz bir web sitem olmadığından  yazıları yok ama şimden sonra yaptıklarımın olcak inşanlah.  

Ozellikle belirteyimki ben bunu ücret karşılığında yapmıyorum asla. Bütün hastalara acil şifalar diliyorum. ALLAH a emanet olun. Fırsat buldukça, ilaç uyguladıklarımın hikayelerini ben kendim yazmaya çalışacağım evel ALLAHın izniyle.

YABAN KAVUNU İLE NASIL TANIŞTIM” üzerine 2 düşünce

  1. Hatice Kan

    merhaba. benim oğlum Rıfat kan edirne de üniversite okurken oranın kuru soğuk havasından dolayı çok fazla hasta olurdu hep ilaç iğne antibiyotiklerle iyileşmeye çalışırdı fakat nafile 2 cı sınıftayken burnundan nefes alamaz olmuştu ve sürekli başı ağırırdı; sürekli anne doktorlar ameliyat diyolar sinoslarından ve poliplerinden kesin olmam gerektiğini söylediler diyodu bende istanbulda iki ayri doktora götürdüm onlarda ameliyat dedi ilaçlı tomografi çekildi ve ameliyat günü aldık bir ay sonraya, bu arada bayram ziyaretinde yengem ALİYE KAN ziarete gittik yaban kavunu önerdi ve burnuna damlattı bir hafta burnundan parça parça iltihaplar döküldü 15 gün sonra rahatladım anne ben ameliyat olmaktan vazgeçti çok rahatım nefes alabılıyorum diyor fakat olmaz oğlum kesin ameliyat olman gerek diyorum ve istanbula geldiğinde hemen doktora gittik bir kontrol etti bir daha bakıyo inanamadı ne yaptın Rıfat polipleri yuttunmu oğlun diye şakalaştı doktor bey ,KBB dr.süleyman Kumbasar.hemen tomografi istedi çektirdik izlem odasından yakından izledi ve gözlerine inanamadı bu bir muzize dedi imkansız ne yaptınız bu çocuğa dedi 😕 biz de yaban kavunu damlatırdık dedik, doktor bey gözlerime inanamiyorum süper bir olay ben duymuştum fakat şahıt olmamıştım tertemiz hiçbirşey kalmadi diyordu bu yaban kavunu her derde devaymış dedi ben den damlattırdım bendede çok baş ağrılarım olurdu ve sinoslarım doluydu nefes alamazdım şimdi çok iyiyim , ALİYE KAN’ a binlerce kez tşk ederim ,iyiki bize önerip uyguladığı ellerine sağlık minnettariz tekrar tekrar tşk ederiz…

    Cevapla
  2. TURGAY

    bu gün sabah itibari ile yaban kavununu çekirdek suyunu tek buruna uygulama ile ilk seansımızı yaptık…geçen süreçte hala bitmeyen akıntı ve irin aktıkça rahatlık ve gördükce bedenin çıkandan arındığını bilmek rahatlatıyor…ilerleyen zamanlarda ikinci seans sonrası neticeleride bildiririm …. ayrıca ilgili ve misafirperverliği ilede müsait olmamasına rağmen ağırlaması ve sadece bizim sağlığımızı düşünerek hareket ettiğini hissettirdiği için teşekkür ederim …

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir